SZANOWNE KOLEŻANKI, SZANOWNI KOLEDZY LEKARZE DENTYŚCI!

Pandemia COVID-19 rzuciła niemałe wyzwanie gabinetom stomatologicznym. To dla nas wszystkich sytuacji nietuzinkowa oraz bardzo trudna. Prosimy Państwa o wypełnienie poniższej, w pełni anonimowej ankiety „Lekarze dentyści w obliczu pandemii COVID-19”.

Tematyka badania dotyczy sytuacji związanej z epidemią Covid-19, a jego celem jest między innymi określenie i lepsze zrozumienie zmian w Państwa praktyce dentystycznej wymuszonych przez zagrożenie epidemiologiczne, dostrzeżenie i zdiagnozowanie głównych problemów gabinetów w tym trudnym okresie. Badanie ankietowe uzyskało akceptację Komisji Bioetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (nr AKBE 100/2020). Zapraszamy do udziału!

Państwa głos w tej sprawie jest dla nas ważny! W miarę możliwości, chcieliśmy też prosić o wypełnienie ankiety do KOŃCA CZERWCA 2020. Wypełnienie kwestionariusza nie zajmie Państwu więcej niż około 5-10 minut. Państwa odpowiedzi zostaną dołączone do odpowiedzi innych respondentów i przedstawione w postaci publikacji. Dziękuję!

Prof. dr hab. Dorota Olczak-Kowalczyk

Kierownik Zakładu Stomatologii Dziecięcej WUM

Prezes PTSD

Konsultant krajowy w dziedzinie stomatologii dziecięcej