V Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej

Miło nam poinformować Państwa, że 28 i 29 lutego 2020 r.w Warszawie odbędzie się organizowana przez Zakład Stomatologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej V Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Stomatologii Dziecięcej.

Honorowego Patronatu udzielił Konferencji JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś.

W programie Konferencji pojawiły się nazwiska wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze doniesienia z zakresu stomatologii dziecięcej, dzieląc się swoją wiedzą podczas dziewięciu sesji tematycznych, prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie stomatologii dziecięcej. Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie Konferencji (www.konferencja.ptsd.net.pl). Za udział w Konferencji  otrzymują Państwo 14  punktów edukacyjnych.

Drugiego dnia Konferencji tradycyjnie już zaplanowaliśmy sesję plakatową. Spośród prac, które można nadsyłać do 15 stycznia, Komitet Naukowy Konferencji w składzie:

  • prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk
  • prof. dr hab. n. med. Maria Borysewicz-Lewicka
  • dr hab. n. med. Anna Jurczak
  • prof. dr hab. n. med. Urszula Kaczmarek
  • dr hab. n. med. Grażyna Marczuk-Kolada
  • prof. dr hab. n. med. Maria Mielnik-Błaszczak
  • dr hab. n. med. Lidia Postek-Stefańska
  • prof. dr hab. n.med. Joanna Szczepańska

wybierze 20 najlepszych plakatów do zaprezentowania ich na forum Konferencji. Wybrane prace będą również opublikowane na portalu edukacyjnym dla specjalistów www.e-medycyna.pl. Zostaną one także uwzględnione w analizie bibliometrycznej sporządzanej przez Bibliotekę Uniwersytetu do oceny dorobku naukowego Autorów. Wytyczne znajdują się na stronie Konferencji.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty praktyczne, których szczegóły poznają Państwo na stronie Konferencji.Udział w Konferencji jest odpłatny, a dla członków Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej, Okręgowej Izby Lekarskiej  w Warszawie oraz studentów stomatologii przewidziane są preferencyjne opłaty. Dotyczy to również wczesnej rejestracji. Informacja o kosztach uczestnictwa znajduje się na stronie Konferencji. Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na listę uczestników Konferencji decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń. Dlatego zapraszamy do jak najszybszej rejestracji.

Do udziału w części wykładowej Konferencji serdecznie zapraszamy studentów stomatologii.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony Konferencji na portalu e-medycyna.pl. Znajdują się tam wszystkie informacje organizacyjne, takie jak program wydarzenia, wytyczne do sesji plakatowej, informacje nt. warsztatów, informacje o noclegach, kosztach uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny. Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku i śledzenia ciekawostek związanych z konferencją, programem i wykładowcami.

Do zobaczenia 28 i 29 lutego w Warszawie! Serdecznie zapraszamy!