Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej „Polish Approach”, która odbędzie się w Krakowie, w dniu 2 grudnia 2016 roku. Organizatorem jest Pracownia Stomatologii Dziecięcej IS UJ CM oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej, którego siedziba mieści się w Krakowie. Patronat objęła sekcja Stomatologii Dziecięcej PTS.

polishapproachW trakcie Konferencji będą Państwo mieli okazję zapoznać się z nowym podręcznikiem z dziedziny stomatologii dziecięcej pod redakcją prof. dr hab. Doroty Olczak-Kowalczyk, prof. dr hab. Urszuli Kaczmarek i prof. dr hab. Joanny Szczepańskiej, przygotowanym przez zespół autorów w ramach współpracy ośrodków akademickich i pozaakademickich. Wśród prelegentów znajdą się zarówno współautorzy podręcznika, jak i lekarze praktycy.

Konferencja dedykowana jest wszystkim lekarzom dentystom zajmującym się leczeniem dzieci i młodzieży. Jak zwykle odbędzie się sesja plakatowa oraz warsztaty praktyczne. Miejscem obrad oraz wszystkich towarzyszących imprez będzie Auditorium Maximum znajdujące się przy ulicy Krupniczej 33. Mamy nadzieję, że zróżnicowana tematyka zachęci Państwa do udziału w naszym zimowym spotkaniu.

Link do rejestracji na konferencję oraz do logowania do systemu zostaną udostępnione w najbliższych dniach, o czym poinformujemy Państwa w kolejnej wiadomości e-mailowej. Już dziś zapraszamy na nową stronę III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Stomatologii Dziecięcej „Polish Approach”, która jest dostępna pod tym linkiem.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie:

www.polishapproach.ptsd.net.pl